Projektinės sklaidos mugė „Projektinių veiklų integravimas į ugdymo turinį“

Gruodžio 15 d. mūsų įstaigos mokytojos Laura Vilimavičienė, Ineta Kudrauskienė ir Paulina Skrickienė vyko dalintis gerąja patirtimi į projektinės sklaidos mugę „Projektinių veiklų integravimas į ugdymo turinį“.

Renginys vyko Raguvos gimnazijoje. Jame 16 pranešėjų, dalyvavusių Erasmus+ kursuose, dalijosi savo gerąja patirtimi. Renginio metu turėjome susitikimą Zoom platformoje su serbų ir turkų mokytojais, kurie taip pat pristatė savo veiklas. Mūsų įstaigos vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Laura Vilimavičienė sekė pasaką „Trys paršiukai“ naudojant antrines žaliavas, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Paulina Skrickienė vedė aktyvią veiklą „Linksmosios raidelės“, kuri paskatino visą auditoriją judėti. Tai veiklos, kurias išmokome lankydamos Erasmus+ kursus „Smart teachers play more“. Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ineta Kudrauskienė, kuri šiemet dalyvavo Valensijoje Erasmus+ kursuose „Game-Based Learning and Gamification in the Classroom“, pristatė įvairias programėles ir dalyvius įtraukė smagia veikla su spagečiais ir zefyrais. Smagu, kad mugės metu aktyviausiai į mūsų veiklas įsitraukė bendradarbiavimo partneriai iš Naujamiesčio mokyklos. Renginio pabaigoje, mūsų įstaigos mokytojos dalyvavo dailės terapijos užsiėmime – dekoravo daugkartinio naudojimo maišelius.

Džiaugiamės Erasmus+ suteiktomis galimybėmis išmokti mums naujų dalykų ir mielai savo patirtimis, išbandytomis mūsų įstaigoje, dalijamės su kolegomis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Paulina Skrickienė