ASMENINĖ INFORMACIJA

1991-09-02

1982-04-01 – 1991-09-01

Direktorė, II vadybinė kategorija

Panevėžio r. Naujamiesčio lopšelis-darželis „Bitutė“

auklėtoja

Panevėžio rajono Naujamiesčio vaikų lopšelis-darželis

IŠSILAVINIMAS IR KVALIFIKACIJA

2013-2015

2006-2008

2002-2005

1979-1982

1968-1979

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas,  vadybos magistro kvalifikacinis laipsnis

Vytauto Didžiojo universitetas, andragogo profesinė kvalifikacija

Klaipėdos universitetas, edukologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir auklėtojo profesinė kvalifikacija

Panevėžio J. Švedo pedagoginė muzikos mokykla, auklėjimas ikimokyklinėse įstaigose

Pakruojo rajono Rozalimo vidurinė mokykla

ASMENINIAI GEBĖJIMAI

Gimtoji kalba

Lietuvių

Kitos kalbos

SUPRATIMAS

KALBĖJIMAS

RAŠYMAS

Klausymas

Skaitymas

Bendravimas žodžiu

Informacijos pateikimas žodžiu

Rusų k.

C2

C1

Anglų k.

Bendravimo gebėjimai

▪ Lengvai bendrauju. Bendravimo gebėjimus tobulinu bendraudama su personalu, ugdytinių tėvais, aktyviai dalyvaudama miestelio bendruomenės gyvenime.

Organizaciniai ir vadovavimo gebėjimai

▪ Vadovauju įstaigai, kurioje dirba 27 darbuotojai, ugdoma 70 vaikų. Kartu su Panevėžio rajono švietimo centru organizuoju seminarus pedagogams.

Darbo kompiuteriu gebėjimai

Gerai moku naudotis Microsoft Office,  Microsoft  Exel, Pover  Point programomis, gebu dirbti Moodle aplinkoje.

Kiti gebėjimai

Puikiai gaminu maistą, mezgu virbalais ir vąšeliu.

PAPILDOMA INFORMACIJA

2015 m. rugpjūčio 20 d. man suteiktas Panevėžio rajono geriausio Metų mokytojo vardas, 2014 m. esu apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro Padėkos raštu už aktyvų, nuoširdų ir kūrybingą vadybinį darbą, turiu ne vieną Panevėžio rajono savivaldybės mero apdovanojimą už  gerą pedagoginę ir vadybinę veiklą.