Patirties sklaida

Birželio 7 dieną mūsų įstaigoje lankėsi Panevėžio lopšelio-darželio „Žilvinas“ direktorius Justas Petrulis.

Darželio direktorė Ramutė Skrickienė ir Erasmus+ projektų koordinatorė Eglė Čepulienė pasidalijo patirtimi, kaip rašyti Erasmus+ projektą, kaip susirasti kursus, partnerius. Manome, kad mūsų turima patirtis padės jaunam įstaigos vadovui, kuris lopšeliui-darželiui „Žilvinas vadovauja dar tik aštuonis mėnesius, suburti komandą, kuri bus pajėgi parengti Erasmus+ projektą ir įgyvendinti svajones – kurti skandinaviško tipo ikimokyklinio ugdymo įstaigą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Eglė Čepulienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.