Projektas „Do not STOP“ tęsiasi

Kovo 31 d.–balandžio 6 d. mūsų įstaigos ikimokyklinio ugdymo mokytojos Laura Vilimavičienė, Lauryna Augėnaitė ir Dovilė Baranauskienė vyko į stebėjimo vizitą Latvijoje, Priekulės lopšelį-darželį „Mežmalina“.

Šiuo vizitu tęsėme tarptautinį Nordplus Junior mokytojų mainų projektą „Do not stop“. Visą savaitę mokytojos stebėjo  lopšelio-darželio „Mežmalina“ mokytojų vedamas veiklas, logopedžių ir spec. pedagogės darbo ypatybes, apžiūrėjo ugdymo įstaigos edukacines erdves. Aplankė Priekulės miestelio vidurinę mokyklą, dalyvavo Cesio istorijos ir meno muziejuje vykusioje edukacinėje programoje „Kas gyveno Cesio viduramžių pilyje“. Projekto metu Latvijos pedagogės dalinosi gerąja patirtimi, pristatė savo mokymo metodus ir priemones, savo grupes, įvairias programas, su kuriomis dirba ir kurios padeda ugdant vaikus, suteikiant jiems daugiau žinių.
Pasibaigus stebėjimui, su direktore Kristina buvo susitarta dėl galutinio šio projekto tikslo – rugpjūčio mėnesį rengiamos konferencijos Latvijoje.

Nordplus Junior projektas „Do not stop“ leidžia mums plėsti ugdymo per judesį ir darnaus ugdymo patirtį bei siekti glaudaus mokytojų bendradarbiavimo kuriant į vaikus orientuotą, sveikesnę, laimingesnę ir tvaresnę mokymosi aplinką.

Projekto koordinatorė Laura Vilimavičienė