Išvyka į Panevėžio miesto dailės galeriją 2024

Balandžio 30 dieną „Pelėdžiukų” ir „Ežiukų” grupės ikimokyklinukai  vyko į Panevėžio miesto dailės galeriją.

Vaikai aplankė parodos ekspozicijas, stebėjo nutapytus ir išsiuvinėtus paveikslus, veltus rūbus.  Galerijoje susipažino su keramiku E. Čibinsku ir tapytoju A. Stančiku. Menininkai pakvietė mažuosius į edukaciją „Linksmoji muilinė“.  Vaikai ant molinės plokštelės spiecialiu pagaliuku piešė ką norėtų matyti savo muilinėje. Vieni pasirinko piešti: saulytes, širdeles, automobilius kiti - katinėlius. Kiekvieną detalę tvirtino specialiu skystu moliu, juo „klijavo“ atskiras detales, kad išdeginant jos nenukristų ir neišbėgtų stiklas. Vaikai, kad atskirtų savo išdegintus kūrinius, pasirašė savo vardo ir pavardės inicialus.

Susipažinę su įvairiomis meno rūšimis, nusilipdę muilines, vaikai grįžo į darželį kantriai laukti, kol jų lipdiniai bus išdegti ir pasieks autorius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Paulina Skrickienė