Ekologiškas maistas – daugiau nei mada

Balandžio 11 d. Kaune, VDU Žemės ūkio akademijoje, mūsų įstaigos atstovai turėjo galimybę dalyvauti konferencijoje „Ekologiškas maistas – daugiau nei mada“.

Konferencijos metu Viešoji įstaiga „Ekoagros“ pristatė galimybes darželiams gauti auksinį, bronzinį arba sidabrinį ženkliuką, reiškiantį kiek procentų maisto, gaminamo įstaigose, sudaro vien tik ekologiška produkcija. Viešųjų pirkimų komanda supažindino su ekologiškų produktų pirkimo taisyklėmis ir jų įsigijimo galimybėmis.  Jonavos lopšelio-darželio „Žilvitis“ direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams pasidalino savo patirtimi, iššūkiais maitinant vaikus ekologišku maistu. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę išgirsti bei kartu su Žemės ūkio ministerijos, Viešųjų pirkimų tarnybos, ikimokyklinio ugdymo įstaigų atstovais, ūkininkais diskutuoti su kokiais iššūkiais susiduriame maitinant vaikus ekologišku maistu.

Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Raimonda Gricienė